Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/pars3r/public_html/wp-content/themes/WpShow/header.php on line 26
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی
فوریه 28, 2019 0 نظر تصفیه آب صنعتی

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی


دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتیReviewed by Admin8080 on Feb 28Rating: 5.0دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتیدستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی و صنعتی، دستگاه هایی هستند که هماننده دستگاه تصفیه آب خانگی که در مقیاس صنعتی و برای کاربری زیاد از نظر حجم آب تصفیه شده مورد استفاده قرار می‌گیرند. دستگاه‌های صنعتی و نیمه صنعتی در جاهایی مانند صنایع، کارخانجات، بیمارستان ها، رستوران‌ها و هرجایی که به حجم بالایی از آب تصفیه نیاز است، مورد استفاده قرار می‌گیرند.

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی 

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

تعمیر دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

آب باید از حداقل پنج فیتلر متفاوت رد شود  . این پنج فیلتر شامل فیلترهای فیلتر پلی پروپیلن، فیلترهای گرانول، فیلتر کربن بلاک، فیلتر ممبران و فیلتر پست کربنمی باشند. در مرحله اول تمام املاح درشت از آب جدا می‌شوند. وقتی که آب داخل فیلترهای گرانول شود، تمام کلرهای آزاد از آب جدا خواهند شد. سپس آب وارد فیلتر کربن مسدود می‌شود تا هر گونه بو، مزه و رنگ نامطبوع آب گرفته شود. سپس وارد فیلتر ممبران خواهد شد که مهم‌ترین فیلتر دستگاه‌های تصفیه محسوب می‌شوند. در فیلتر پست کربن، هرگونه بو و مزه نا مطبوع یا مواد شیمیایی و کلرهای آزاد باقی مانده باشد  از آب جدا خواهد شد و آب آماده آشامیدن می‌شود.

خوشبختانه همهی دستگاه های نیمه صنهتی یک سال الی دو سال نیاز به اوض کردن فیلتر دارد.

نقشه دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

جلوگیری و دفع سنگ کلیه، اقسام سرطان ها، بیماری های گوارشی، عفونی، پوستی، عصبی و مجموعا ۰۷۰/۰ بیماری ها به وسیله دستگاه تصفیه آّب نابود می شود.

نابودی میکروب ها، ویروس ها، انگل، کیست، قارچ، نیترات، سم آرسنیک، کلر، مواد سمی بدست آمده از آفت کش ها، زنگ زدگی لوله ها، رسوبات و املاح مضر، گل ولای، شن و ماسه، رنگ، بو و طعم نامطبوع آب به دلیل بکار گیری از همه ی فیلترهای دقیق با جدیدترین تکنولوژی در دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی.

پمپ دستگاه آب صنعتی 

در واقع دستگاه های اسمز معکوس برای عملکرد خود به یک پمپ تامین فشار نیاز دارند و در صورتی که پمپ تصفیه قادر به ایجاد فشار مناسب برای فیلتر ممبران نباشد می تواند عملکرد دستگاه را با اختلال مواجه کند. به همین دلیل اکیدا پیشنهاد می شود در انتخاب پمپ تصفیه بسیار دقت نمایید و بهترین نوع آن را در دستگاه نصب کنید.

پمپ ها برای عبور آب از فیلترهای ممبران می باشند ولتاژ پمپ های نیمه صنعتی ۳۲ و یا ۳۶ ولت می باشد قدرت پمپ ها ۱۳۰PSI می باشد سایز ورودی و خروجی این پمپ دنده ۸/۳ می باشد که توسط زانو به شیلنگ نمره ۱۰ تبدیل می شود.

پمپ دستگاه آب صنعتی 

پمپ دستگاه آب صنعتی

فیلتر دستگاه نیمه صنعتی 

تصفیه آب خانگی، انواع مختلفی از فیلتر آب در این دستگاه ها هم استفاده می شود که اصولا کارکرد آنها مشابه فیلتر آب خانگی می باشد اما از لحاظ ابعاد معمولا بزرگتر هستند و ممکن است مقاومت بیشتری در برابر آلاینده هاداشته باشند.

اتصالات دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی

 

اتصالات نیمه صنعتی در دستگاه های تصفیه آب نیمه صنعتی جهت ارتباط بین فیلترها بوسیله شیلنگ ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. این اتصالات از مقاومت بالایی برخوردار هستند و دارای انواع بسیار مختلفی جهت انجام امور مختلف می باشند.

دستگاه تصفیه اب نیمه صنعتی ۲۰۰ گالن :

با ظرفیت ۲۰۰ گالن معادل ۸۰۰ لیتر آب تصفیه شده در شبانه روز و شامل ۶ مرحله تصفیه آب می باشد. فیلترهای مورد استفاده در این دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی شامل: فیلتر الیافی ۲۰ اینچ اسلیم، فیلتر کربن گرانول ۲۰ اینچ اسلیم، فیلتر کربن بلاک ۲۰ اینچ اسلیم، تعداد دو ممبران ۱۰۰ گالن فیلمتک و یک عدد فیلتر پست کربن است.

تصفیه آب نیمه صنعتی ۴۰۰ گالن

دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی ۴۰۰ گالن مدل RO-AQ400 با توانایی بسیار بالا قادر است آبی با حداکثر ظرفیت ۱,۶۰۰ لیتر الی ۳,۰۰۰ لیتر در ۲۴ ساعت شبانه روز برابر با ۴۰۰ و ۸۰۰ گالن تولید کند ( ظرفیت های مختلف این دستگاه موجود است ) .

 

این دستگاه بواسطه داشتن قطعات و فیلترهای اصلی توانایی کار مداوم داشته و هزینه استهلاک آن بسیار پایین است.

دستگاه تصفیه ۶۰۰ گالن  نیمه صنعتی 

تصفیه آب نیمه‌صنعتی ۶۰۰گالن AQUAeleven با ظرفیت اسمی ۶۰۰ گالن در شبانه روز، با روش اسمز معکوس RO، تصفیه آب را انجام می‌دهد. معمولا در سیستم های نیمه صنعتی مانند کارخانجات کوچک، کافی شاپ‌ها، رستوران‌ها و … بکار می‌رود. هم چنین می‌توان از این دستگاه جهت خالص سازی آب مورد مصرف دیگ‌های بخار، دیگ‌های آبگرم، چیلر و … نیز استفاده نمود. با استفاده از آب خالص و تصفیه شده می‌توان طول عمر دستگاه‌های فوق الذکر را افزایش داد.

دستگاه تصفیه 600 گالن  نیمه صنعتی 

دستگاه تصفیه ۶۰۰ گالن  نیمه صنعتی

دستگاه تصفیه اب ۸۰۰ گالن نیمه صنعتی 

 

این دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی با ظرفیت ۸۰۰ گالن AQUA CLASSIC یا ۳/۰۰۰ لیتر در شبانه روز تولید و طراحی شده است . قطعات بکار رفته در این سیستم RO از جدیدترین و بهترین و با کیفیت ترین قطعات روز محصول کشورهای تایوان، آلمان، فرانسه و ایتالیا استفاده شده است

 

دستگاه تصفیه اب ۱۶۰۰ گالن نیمه صنعتی 

دستگاه تصفیه آب ۱۶۰۰ گالن نیمه صنعتی با استفاده از دقیق ترین روش ها برای تصفیه و بالا بردن سطح کیفی آب در مکان های با دبی بالای آب طراحی شده است. در این دستگاه  از ۴ فیلتر ممبران با ظرفیت ۴۰۰ گالن استفاده شده این موضوع باعث شده تا ظرفیت تولید حدود ۶۰۰۰ لیتر آب را در شبانه روز داشته باشد. سطح کیفی ممبران در سیستم های RO اهمیت بسیار زیادی دارد به همین در دستگاه تصفیه آب ۱۶۰۰ گالن از فیلترهای ممبران فیلمتک آمریکایی با بالاترین کیفیت و توان  در زمینه تصفیه آب استفاده شده است.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.